Отклонено Убить без причины ( DM ) na police

Статус
Закрыто для дальнейших ответов.
Ник игрока
Nikoloz Divergent
ID нарушителя
50558
Дата нарушения
07.05.2021
Время нарушения
21:08
Доказательства
https://www.youtube.com/watch?v=I0rdli4TJVQ

Nikoloz Divergent

Пользователь
Пользователь
Регистрация
06.05.2021
Сообщения
8
გზაზე მივდიოდი, როდესაც საპატრულო პოლიციამ გამაჩერა. იგი გადმოვიდა მანქანიდან და ლაპარაკი დაიწყო მას შემდეგ, რაც რამდენიმე წუთმა გაიარა ერთი ადამიანი, გადმოვიდა მანქანიდან და დაიწყო საპატრულო პოლიციელის სროლა და მკვლელობა (! უმიზეზოდ!) და მოითხოვა მისი მკაცრი სასჯელი (პატივს ვცემ ( ყველა) საპატრულო პოლიციის თანამშრომელი).
 

Nikoloz Divergent

Пользователь
Пользователь
Регистрация
06.05.2021
Сообщения
8
Извините, описание написано на грузинском языке.

Я шел по дороге, когда меня остановила патрульная полиция. Он вышел из машины и заговорил через несколько минут, прошедших мимо одного человека, вылез из машины и начал стрелять и убивать патрульного (! Без всякой причины!) И потребовал его сурового наказания (я уважаю (всех) патрульный полицейскийგზაზე მივდიოდი, როდესაც საპატრულო პოლიციამ გამაჩერა. იგი გადმოვიდა მანქანიდან და ლაპარაკი დაიწყო მას შემდეგ, რაც რამდენიმე წუთმა გაიარა ერთი ადამიანი, გადმოვიდა მანქანიდან და დაიწყო საპატრულო პოლიციელის სროლა და მკვლელობა (! უმიზეზოდ!) და მოითხოვა მისი მკაცრი სასჯელი (პატივს ვცემ ( ყველა) საპატრულო პოლიციის თანამშრომელი
 

Nikoloz Divergent

Пользователь
Пользователь
Регистрация
06.05.2021
Сообщения
8
Извините, описание написано на грузинском языке.

Я шел по дороге, когда меня остановила патрульная полиция. Он вышел из машины и заговорил через несколько минут, прошедших мимо одного человека, вылез из машины и начал стрелять и убивать патрульного (! Без всякой причины!) И потребовал его сурового наказания (я уважаю (всех) патрульный полицейский
 

Tommy Pelagatti

Пользователь
Пользователь
Регистрация
25.01.2021
Сообщения
190
Здравствуйте, жалоба оформлена не по форме.
Отклонено. Закрыто.
 
Статус
Закрыто для дальнейших ответов.
Вверх Снизу